ΑΓΙΑΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2020 - 2021

Δημιουργήθηκε : Παρασκευή, 11 Σεπτεμβρίου 2020

8Ο Δημοτικό Σχολείο Αγίων Αναργύρων

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Ο Αγιασμός για τη νέα σχολική χρονιά (2020-2021) θα γίνει τη Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου στις 11:00΄ π.μ.

Η προσέλευση των μαθητών στο σχολείο θα γίνει ως εξής:

• Ε΄ και ΣΤ΄ τάξη στις 10.30΄ π.μ.
  • Γ΄ και Δ΄ τάξη στις 10.40΄ π.μ.
  • Β΄ τάξη στις 10.45΄ π.μ.
  • Α΄ τάξη στις 10.50΄ π.μ.

Παρακαλούμε να τηρηθεί αυστηρά το πρόγραμμα  προσέλευσης των μαθητών.

Τα παιδιά θα έρθουν με τις τσάντες τους, γιατί θα παραλάβουν τα βιβλία και απαραίτητα με τη μάσκα τους για να εισέλθουν στο σχολείο.

Η αποχώρηση των παιδιών θα γίνει στις 12.00΄, υποχρεωτικά με τη συνοδεία του γονέα ή του κηδεμόνα τους. Κανένας μαθητής δεν θα αποχωρήσει μόνος του.

Από την Τρίτη 15 Σεπτεμβρίου το πρωινό πρόγραμμα του σχολείου θα λειτουργήσει κανονικά. (8.15΄ -  13.15΄)

Μόλις ολοκληρωθεί η στελέχωση του σχολείου με διδακτικό προσωπικό, θα ξεκινήσει και το ολοήμερο πρόγραμμα. Θα ενημερωθείτε με επόμενη ανακοίνωση.

Παρακαλούμε πολύ να παρακολουθείτε την ιστοσελίδα του σχολείου μας, για όλες τις νέες ανακοινώσεις.

Ο Σύλλογος Διδασκόντων                                                      Ο Διευθυντής

Τσαγκαράκης Εμμανουήλ

ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΓΙΑΣΜΟ 2020 - 2021